The Personal Box

Sale price Price $30.00 Regular price Unit price  per 

The Personal Box

This box is all for YOU! We've put together 15 snacks that will get you through the week, or the day... With options for any craving that comes your way. Make working at home easier with a snack box that will keep you productive all day long!

Items are subject to vary. For any dietary restrictions please add notes to the "Cart" page.

Also offering THE FAMILY BOX for larger households or if you just want more snacks!